C'^½>@SsNÆ00vA ?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'^½>@SsNÆ00vA ?

baş @dmin... furkan akay @C admin yardımcı... S!K!C! ZEX_SUNMAN ULTRAASLAN KURT TeT!KÇ!..8\b ?87moderatör... furkan akay

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Transferde tam mesai!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Transferde tam mesai! Empty
MesajKonu: Transferde tam mesai!   Transferde tam mesai! I_icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 1:02 am

Ligin bitimine haftalar kala şampiyonluk yarışından kopan Galatasaray'da yönetim gelecek sezon için çalışmalarına hız verdi. Başkan Adnan Polat öncelikli hedeflerinin futbolcu transferi olduğunu ve teknik direktör konusunun sezon bittikten sonra konuşulacağını söyledi.

Başkan Polat kadroyu 3 kaliteli yabancıyla güçlendireceklerini belirtirken; Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel'in bu doğrultuda İspanya, İngiltere ve Hollanda'da görüşmeler yapacağı ve transferin sezon bitmeden tamamlanması için çaba harcayacağı öğrenildi.

Sarı kırmızılıların öncelikle kaleci konusunu çözüme kavuşturacağı ardından da savunma ve forvete yapılacak birer takviyeyle yabancı transferinin tamamlanacağı ifade edildi. Başkan Adnan Polat teknik direktör konusunun bu transferlerin netleşmesinden sonra gündeme geleceğini belirtti.

Bu arada Galatasaray'ın Avusturalyalı yıldızı Harry Kewell FIFA.com'a verdiği röportajda İstanbul'a övgüler yağdırdı. Kewell röportajında "Türkiye gerçekten ilginç bir ülke. 2 yıl önce bana 'İstanbul'da yaşar mısın?' deseler cevabım 'Hayır' olurdu. Ama şu anda çok farklı düşünüyorum. İstanbul hayatımda gördüğüm en güzel şehirlerden biri. Kültürü, insanlar, gece hayatı, moda, özellikle de havası muhteşem" dedi. Galatasaray'daki takım arkadaşlarımın çoğunun Premier Lig'de kolayca oynayabileciğini belirten Kewell, teknik olarak çok iyiler. Orada oynayanlardan bir eksikleri yok. Hızlılar ve fiziksel olarak çok güçlüler" diye konuştu.

Kewell Galatasaray'daki geleceğiyle ilgiliyse "Hiç birşey için söz veremem. Ama ülkeme dönmeyi isterim. Bu konuda %100 garanti veremem çünkü ne olacağını bilemem. Galatasaray'da çok mutluyum ancak futbol kariyerimi ülkemde yani Avusturalya'da bitirmek istiyorum" dedi.

Türkiye'deki taraftar baskısına da değinen Avustralyalı yıldız "Türkiye'de taraftarlar her zaman başarı istiyor. Bu da yöneticiler için tam bir kabus. Destekleri fantastik diyebilirim. Başka bir kulübün bizimle yarışabileceğini sanmıyorum. Galatasaray için ikincilik diye bir şey yok. Hedef sürekli birincilik" ifadelerini kullandı.
http://casano0va.yetkinforum.com

Transferde tam mesai!
1 sayfadaki 1 sayfası